Форумы / National / Turkish / Yeni Türkçe Forumları ve Genel Bilgilendirme

Yeni oluşum ve yönetim anlayışı hakkında genel bilgilendirme

Gökhan YILDIZ
#35257 28.08.2012 20:23

Değerli Cotonti Kullanıcıları,

Bildiğiniz gibi uzun süredir aktif olamamam sizler için büyük sıkıntı oluşturdu. İş yoğunluğumun azalması sebebiyle bundan sonraki dönemlerde Cotonti forumlarını sürekli güncel tutacağımı bildirmek istiyorum.

Cotonti'nin alt yapısının tamamiyle değişmesi ve modüler yapıya geçmesi bizler için büyük bir gelişme. Sizlerin de bu gelişmeye ayak uydurabilmesi için Cotonti Genoa yerine Cotonti Siena ağırlıklı teknik destek vereceğimi bilmenizi istiyorum. 

Forumlarda yapılan değişikliklere bakarsak yeni kategoriler eklendi ve Genoa ile ilgili tüm konular Eski Konular bölümüne taşındı. Bu sürüm ile ilgili sorular da bundan sonra bu bölümde yapılacaktır. Diğer bölümlerimizde Cotonti Siena ile ilgili konu açılabilecektir. Lütfen bu düzene dikkat edelim.

Kendinize göre düzenleyebileceğiniz, geliştirmeye açık ve aynı zamanda bir çok anlam hatası bulunan dil dosyasını geçtiğimiz günlerde yayınladık. Dil dosyasını yeterli hale getirmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız bulunmakta. Bu konuda bize destek vermek isteyenler bu konu altından veya özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler.

Şuanda Cotonti.Com'un diğer diller gibi Türkçe dili seçeneği ile yayın yapması için çeviri işlemlerine başlamış bulunuyorum. Bu hafta sonu sitenin çevirisini tamamlayıp makalelerin Türkçe'ye çeviri işlemlerine başlayacağım. Makalelerin çokluğunu göz önüne alırsak yine siz değerli kullanıcılarımızın büyük desteğine ihtiyaç duyuyoruz.

Verdiğiniz ve vereceğiniz destekler için teşekkür eder, bilgi ve paylaşım dolu günler dileriz.

Cotonti Ekibi adına Gökhan YILDIZ

Gökhan YILDIZ
Отредактировано: Gökhan YILDIZ (28.08.2012 20:38, 11 лет назад)