Forums / National / Turkish / Eski Konular / Arayüz geliştirelim

fedai
#8623 2009-02-22 21:08
# 5ms : Tasarım yapıp bunu css'ye çevirebilirim..Yada sizlerin yapmış olduğu psd'leri css yapabilirm..

Tek sorun yapmış olduğum css+xhtml'yi entegre edebilmek..Eğer entegre konusunda problemi olmayan varsa çok rahat birşeyler çıkarabilirz..
1.si tasarım yapıp bunu css'ye çavirebilirim ne demek? Zaten tasarımın css üzerine değil mi?
2.si şablonlar oluşturabilme kabiliyetin varsa cotontiye entegre etmekte basit iş. Bunu yapabilmen lazım. Olmadı şablonları bize gönder biz uyarlayalım cotonti'ye.

Yakında bir html+css şablonun ve wordpress arayüzünün nasıl cotontiye uyarlanabileceğinin videosunu hazırlayacağım.

# F. Çelik : Free templatelerden ziyare özgün tasarımlar yapmanın daha hoş olucağını düşünüyorum. Html, biraz css ve photoshop bilgisiyle mümkün.
Özgün tasarımlar da gelecek ama öncesinde bir temel atmamız gerekecek.

# diablo : esas sorun nerede biliyor musunuz?

birileri tamam kendince convert yapıyorda uğraşmıyorlar bi header bi footer bi index al sana skin yaptım diyorlar
derinlemesine css ye giren yok ne yazıkki
düzgünce hazırlanmış bir dökuman ile adım adım ne yapılacağını anlatsak eminim kalite artacaktır ama dediğim gibi asıl çözüm css bilgisinden geçiyor.
hemfikiriz diablo, ben de bu konu hakkında döküman veya video hazırlamayı düşünüyorum. Ancak zamanım kısıtlı olduğundan aklımdaki bir sürü projeyi hayata geçiremiyorum. Zaman buldukça bu konuda birşeyler yapacağım.
"peace in the homeland, peace in the world" K.ATATÜRK

personal blog:
http://www.sametbal.net
This post was edited by fedai (2009-02-22 21:12, 15 years ago)