Forums / National / Turkish / Fikirler / Artık katkı verme zamanı...

Gökhan YILDIZ
#35562 2012-09-22 11:42
#35487 Aragorn_pc:

Gökhan yıldız bu sitede sen olmasan cotonti türkçe bölümü daha hızlı ilerleyecek, cotontiye takozdan başka birşey değilsin, bende uzun zamandır girmiyordum bu foruma senin gibilere cotontide yetki verildiği için, translate den başka birşey yapmıyorsun onuda düzgün yapmıyorsun hep çevirilerin hatalı eksik yanlış, ancak ahkam kesersin. Trustmaster enterasan adam senin phpmu facianı affettmiş almış seni tuhaf.

Tam hadi bırakıyorum ben. Bakalım ne kadar ilerleyecek Türkçe bölümü. Bana laf etmeden önce bir katkı verin ondan sonra burada söz sahibi olun. phpmu'nun cotonti ile hiçbir alakası yoktu. Trustmaster ile bu konuyu zaten görüştük. Cotonti çıkınca bende kendi geliştirmemi durdurdum çünkü aynı tabanlı 2 farklı scriptin olması saçmaydı. Yani bilip bilmeden konuşmamak lazım. Dil dosyasını yayınlarken yeteri kadar ingilizcemin olmadığını çevirilerde hata olduğunu üstüne basa basa söyledim hala laf sokma çabasındasın. Burada kimseye ahkam kesme gibi bir amacımız da yok. Sadece düzenli ve seviyeli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Bilgilendirici mesajlar yerine boş mesaj atanı gördüğüm zaman da uyarmak benim görevimdir.

Dediğim gibi önce icraatınızı göreyim ondan sonra ettiğiniz laflar kabulümdür wink

Gökhan YILDIZ

This topic is locked, new posts are not allowed.