Forums / National / Turkish / Yeni Türkçe Forumları ve Genel Bilgilendirme

Yeni oluşum ve yönetim anlayışı hakkında genel bilgilendirme

MecTruy
#35301 2012-08-31 14:07

diablo yıllardır aynı şeyleri tekrarlıyorsun, türkler batırdı çıkardı gibisinden, olayı sadece Tefra'ya bağlamayın. Foruma bakın hiçbiriniz aktif değilsiniz bende dahil, nezaman birisi böyle bir başlık açsa bikaç kişi anlık heyecan ile bişeyler yazıyor nedense içinde diablo da oluyor. Tamam türkler bir kısım zarar vermiştir, kimse kimseyi zorlamıyor destek vermek için ! lduturk ün ne katkısı oldu aklınızda kalan varmı ? benim yok demek pek bişeye katkınızda olmamış kadeve adlı temayı yapmaktan başka ! seditio-tr.com adlı sitenin mesala çok faydası olmuştur şuanda aşırı pasif ve terk edilmiş olsada, Ortaya bişeyler koyun öyle konuşun.

Cotontiye gelince, ekibi çok çok iyi Trustmaster gibi çok bilgili bir admin kurucusu var, drupal diyenler var allah aşkına kaş kişi drupal kullanıyor ? ismi var cismi yok o cms nin phpnuke zaten öldü,phpfusion çok çok az bir kullananı var, genel olarak bakarsanız zaten türkiye portal cms tarzı kullanım çok çok azaldı, geneli vbulletin forumdan oluşuyor artık. Cotonti gelişecektir bi işe yarıyım diyen olursa cotontiye eklenti yapsın 3-5 tane submitlesin, mesala quicksel arkadaşımız eklenti yapmada yeteneklidir bilirim uzaktan kendisini, zaman ayıralım bence boş boş bizim insanımız sizin insanınız diye yazıp durmayın artık.

Kurta sormuşlar senin ensen neden kalın ? diye, Kendi işimi kendim yaparımda ondan demiş...