Cotonti / Open Source PHP Content Management FrameworkContent Management Framework

Foren / National / Turkish / Teknik Destek / Cotonti calismalar hakkinda

Slaweally
#39956 17. September 2014, 14:09
#39951 Kaan:
#39942 Gökhan YILDIZ:
#39941 Kaan:

Sen cot kullanıyorsun ben sed kullanıyorum yani bu iş senin ve benim kullanmam ile bir yere varmaz 3-5 kişi ilede olacak iş değil türkiye de yaygınlaşması.

Kaan aksine çok fazla kullanan kişi var. Fakat cotonti kullandığının çoğu kişi farkına varamıyor. Adamlar modifiye edip imzaları kaldırdıkları için göremiyorsun. Şu scriptle ilgilenenlerin çoğu hack sitelerine baktığı için diğer siteleri göremiyorlar veya görmekte zorluk çekiyorlar.

Gökhancığım şahsım adına bende göremedim hiç bir kaç site özel mesaj iletirsen inceleme fırsatım olur en azından kullanan varmış derim yada dediğin gibi fark edemiyorum ama benden kaçması zordur girdiğim siteleri mutlaka incelerim hangi yazılımı kullanıyor diye cot zaten kendini belli eder kaynağa baktığın zaman kodlaması değişmediği sürece.

Kaan bende bu aralar cotonti ile bir video birde film sitesi düşünüyorum @gökhan'ın da dediği gibi kurusal siteelrde imza kaldırılıyor. şu anda cotontinin adını bile duymayanlar var biraz tanıtım amaçlı ve diğer sistemlerle karşılaştırmak amaçlı bir makale yazdım Forum Scriptleri  bu makale ile 3-5 kişiyi cotontiye çektik :) ama bu yeterli değil. Malum Türk milleti yapmaktan ziyade yapanı eleştirmekle meşgul olduğu için ....

Herşey bitti...